Tüm Fenomenlerin Teker Teker Canına Okuyan Feyza Altun’un Özel Hayatında Neler Oluyor?

Şimdilerde tüm sosyal medyanın yakından takip ettiği ve her paylaşımını sabırsızlıkla beklediği Feyza Altun, tüm fenomenleri teker teker inceleme altına aldı. Dilan Polat ile başlayan serüvende herkesin korkulu rüyası haline gelen avukat Feyza Altun, Haberler.Com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programında boşanacağı iddialarına yanıt verdi.

Kaynak: https://www.haberler.com/magazin/bosa…

Sosyal medyada Feyza Altun’un radarına girenler bir hayli ilgi çekiyor bildiğiniz gibi.

Son dönemde fenomenleri tek tek inceleme altına alan ve soruşturmalara dair detayları paylaşan Feyza Altun, Dilan Polat ile başladığı araştırmalarına Özlem-Tayyar Öz çifti ile devam ediyor.

Gündemde en çok adı geçen isimlerden biri olan Altun, fenomenlerin korkulu rüyası haline geldi.

Geçtiğimiz gün Haberler.com YouTube hesabında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Altun, fenomen furyasından bahsetmesinin yanı sıra bir de özel hayatından bahsetti.

Son dönemde eşiyle ilgili paylaşım yapmaması ile herkesin kafasında oluşan “boşanıyor mu?” sorularına ve boşanacağı iddialarına yanıt veren Altun, konuya açıklık getirdi.

İlk evliliğini 24 yaşında yaptığını anlatan Altun, 26 yaşında anne olmasının ardından 27 yaşında evliliğini sonlandırdığını anlattı. Daha öncesinde de şiddete yönelik çok kesin çizgileri olduğunu paylayan Altun, ardından evliliğinde böyle bir sorun olmadığını ve hala görüşmeye devam ettiklerini anlattı.

‘İlk evliliğimi 24 yaşında yaptım, 26 yaşında çocuğumu doğurdum. 27 yaşında da boşandım. Bana şiddet uygulamaya kalkacak erkeğin vay haline. Eski eşimle ayrılığımızda özel bir sebep yok, olmadı. Eski kayınvalidem ile de hala görüşmeye devam ediyorum. Çocuğumuz için dost kalmayı başardık. Erkekte cimrilik ve zevzekliğe tahammül edemiyorum.’

Ardından 2021 yılında dünyaevine girdiği İlker Sungur’la ilişki dinamiğinden bahseden Altun, eşinin kendisini siyaset bilmesiyle etkilediğini de söyledi.

Şimdilerde neden takipleşmediklerine yönelik sorulara ise eşine kızdığını ve bu yüzden onu Instagram’da takibi bıraktığını söyleyerek açıklık getirdi.

‘Siyaset bilen erkek beni etkiler. Hatta şu an ki kocam beni öyle etkiledi. Siyaset ve hukukla ilgili genel kültürü olan insanları her anlamda çok severim. Kocama kızdığım için onu takipten çıktım. Arada kavga edince birbirimizi takipten çıkartıyoruz.’

O arada akrabalarından bahsederken “Akrabalar mikroptur, ben sevmem” diyerek çocukluğunu bilen kimseyle görüşmediğini de anlattı.

‘İnsanlara ‘Ben Feyza’nın çocukluğunu bilirim’ diyerek konuşan varsa doğru değildir. Benim çocukluğumu bilen kimse şu an hayatımda değil. Akrabalar mikroptur, ben sevmem. Beni aramalarını istemem, ben de aramam.’

Hakkında boşanacağına dair iddialara cevap veren Feyza Altun, “Evlilikte sorunlar oluyor, eşikteyiz. Umarım sorunlarımızı çözeriz.” dedi.

Kendisine ‘Fotoğraf paylaşmaman ve eşini takipten çıkmandan dolayı boşanma davası açtığınız konuşuluyor. Bu doğru mu?’ sorusu gelince böyle bir durum olmadığını açıklayan Altun, ‘Yok, açmadık. Ben geçinmesi kolay eğlenceli bir insanımdır. Ben net bir insanımdır. Evlilikte sorunlar oluyor, eşikteyiz. Umarım sorunlarımızı çözeriz.’ diyerek boşanmadığını ya da dava açmadığını ifade etti.

Feyza Altun, geçtiğimiz gün nişanda nişanlısı yerine annesi ile dans eden kız için “Çok canın yanar, nereden bildiğimi sorma” paylaşımıyla dikkat çekmişti.

Videonun tamamını izlemek isteyenler için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir